Školy Březová – střední odborná škola, základní škola
a mateřská škola, Březová, okres Uherské Hradiště

Život ve městě budoucnosti - VERNISÁŽ

V pátek 18. 11. 2016 proběhla v naší školní Galerii Na schodech další vernisáž. Výstava s názvem Život ve městě budoucnosti vznikla z výběru prací žáků druhého stupně. S tématem budoucnosti již nějaký čas pracujeme. Objeví se např. i v nadcházejícím dvojčísle školního časopisu Papjérky. Níže si můžete přečíst text Elišky Ševčíkové, jenž k výstavě napsala.

"Výstava výtvorů našich „druhostupňáků“ na téma Život ve městě budoucnosti. S těmito výtvory jsme se zúčastnili stejnojmenné soutěže, kterou vyhlásila Akademie věd ČR. V galerii se můžete podívat, jak si naši žáci představují představují budoucnost. Autoři těchto děl pojali projekt různorodě: někdo maloval, někdo pracoval na počítači, jiní stavěli prostorový model. Zkrátka jsou tu různé zajímavé nápady, které by vás mohly zaujmout.

Doufáme, že si výstavu užijete."

Uložit nastavení
Předvolby uživatele cookies
Používáme soubory cookie, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud používání souborů cookie odmítnete, nemusí tyto webové stránky fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Marketing
Soubor technik, které mají za předmět obchodní strategii a zejména průzkum trhu.
Quantcast
OK
Odmítnout