Školy Březová – střední odborná škola, základní škola
a mateřská škola, Březová, okres Uherské Hradiště

Život ve městě budoucnosti - VERNISÁŽ

V pátek 18. 11. 2016 proběhla v naší školní Galerii Na schodech další vernisáž. Výstava s názvem Život ve městě budoucnosti vznikla z výběru prací žáků druhého stupně. S tématem budoucnosti již nějaký čas pracujeme. Objeví se např. i v nadcházejícím dvojčísle školního časopisu Papjérky. Níže si můžete přečíst text Elišky Ševčíkové, jenž k výstavě napsala.

"Výstava výtvorů našich „druhostupňáků“ na téma Život ve městě budoucnosti. S těmito výtvory jsme se zúčastnili stejnojmenné soutěže, kterou vyhlásila Akademie věd ČR. V galerii se můžete podívat, jak si naši žáci představují představují budoucnost. Autoři těchto děl pojali projekt různorodě: někdo maloval, někdo pracoval na počítači, jiní stavěli prostorový model. Zkrátka jsou tu různé zajímavé nápady, které by vás mohly zaujmout.

Doufáme, že si výstavu užijete."

Save
Cookies user prefences
We use cookies to ensure you to get the best experience on our website. If you decline the use of cookies, this website may not function as expected.
Accept all
Decline all
Marketing
Set of techniques which have for object the commercial strategy and in particular the market study.
Quantcast
Accept
Decline