Školy Březová – střední odborná škola, základní škola
a mateřská škola, Březová, okres Uherské Hradiště

Z Základní škola

Promítání filmu Tichý společník a beseda s režisérem

V rámci „Klubu Pátečníků“ proběhla v pátek 31. března 2023 odpoledne v naší škole další netradiční akce. Promítal se totiž český film Tichý společník (2021), který je zajímavý nejen tím, že byl natáčen mimo jiné na Březové, ve Vápenicích nebo v Bystřici pod Lopeníkem, ale také tím, že se v něm v malé roli objevili dva naši žáci – Mirek a Petr Čaňovi. Zhlédnutí filmu bylo navíc obohaceno o přítomnost režiséra filmu Pavla Göbla, takže přítomní měli podívanou zpestřenou o komentáře k natáčení, k jednotlivým scénám i k této profesi obecně. Po skončení proběhla ještě krátká beseda, kdy diváci mohli panu režisérovi klást nejrůznější otázky a on na ně ochotně a svérázně v příjemné komorní atmosféře odpovídal.

Akce se zúčastnili žáci a učitelé naší školy, ale i přespolní zájemci.

 

Uložit nastavení
Předvolby uživatele cookies
Používáme soubory cookie, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud používání souborů cookie odmítnete, nemusí tyto webové stránky fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Marketing
Soubor technik, které mají za předmět obchodní strategii a zejména průzkum trhu.
Quantcast
OK
Odmítnout