Školy Březová – střední odborná škola, základní škola
a mateřská škola, Březová, okres Uherské Hradiště

Z Základní škola

Mo boys z konce světa

Mezi specifika naší školy patří mimo jiné skutečnost, že máme v pedagogickém sboru více pedagogů - mužů, než bývá na školách zvykem. Čtyři z nich se letos rozhodli přispět na dobrou věc a zúčastnit se každoroční celosvětové akce s názvem MOVEMBER (z anglického MOustache = knír a noVEMBER = listopad).

O co jde? Členové tohoto hnutí se na začátku listopadu oholí a poté si celý měsíc nechávají narůst pouze knír. Smyslem této genderově nevyvážené akce je upozornit na mužské zdravotní problémy, jako jsou rakovina varlat či rakovina prostaty, ale také na problematiku duševního zdraví a sebevražd. V našem případě se na akci budeme snažit upozornit také tím, že jsme si stanovili za cíl ujít/uběhnout (každý z nás) během listopadu 60 km za 60 mužů, kteří každou hodinu spáchají sebevraždu.

Za více než 20 let působení této organizace (v ČR od roku 2007) lidé jejím prostřednictvím přispěli na více než 1200 projektů zaměřených na mužské zdraví. Pokud by náš záměr oslovil i Vás, máte rovněž možnost přispět. V rámci našeho knír týmu “Mo boys z konce světa” jsme si stanovili cíl 10 000,- Kč, kterými bychom tuto akci moc rádi podpořili. Proto sledujte náš účet, kam se budeme snažit přidávat příspěvky a fotky nejen našeho knírového progresu… :-)

 

logo sova kopieaMOBOYS Z KONCE SVĚTA

Mgr. Vojtěch Král

Mgr. Tomáš Beníček

Mgr. David Smetana

Mgr. Jakub Mačák

 

 

QR kód na náš týmový profil:

Movember QR Code

 

MOVEMBER - více info k celé akci

 

Uložit nastavení
Předvolby uživatele cookies
Používáme soubory cookie, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud používání souborů cookie odmítnete, nemusí tyto webové stránky fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Marketing
Soubor technik, které mají za předmět obchodní strategii a zejména průzkum trhu.
Quantcast
OK
Odmítnout