Z Základní škola

Recitační soutěž - školní kolo

V pátek 14. února proběhla v naší škole recitační soutěž. Prostor školní jídelny byl zaplněn celým prvním stupněm, ale pozornosti se dostalo především žákům, kteří byli vybráni v rámci třídního kola recitační soutěže. Těch vyvolených a odvážných bylo celkem třináct. Jednotliví účastníci byli rozděleni do tří kategorií. První kategorie patřila našim nejmladším prvňáčkům, další kategorie byla obsazena žáky druhého a třetího ročníku a poslední kategorie patřila našim (skoro velkým) čtvrťákům a páťákům.

Recitátoři a recitátorky si vedli více než skvěle! Porota měla velmi těžký úkol a musela vybrat ty, kteří budou reprezentovat naši školu v okrskovém kole 19. února v Uherském Brodě. Našimi „želízky v ohni“ se nakonec stali následující žáci:

1. třída - Marika Kročilová a Agáta Papalová

3. třída - Šárka Kročilová a Kristián Vacula

4. třída - Bára Křeháčková

5. třída - Aneta Ondřejková a Kateřina Elnerová

Výše uvedeným žákům držíme pěsti a přejeme hodně štěstí a žádnou trému! A všem ostatním, kteří se recitační soutěže zúčastnili patří velká pochvala.

Foto: Mgr. Jiří Miškar