×

Chyba

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /2015-16/projekty/extrapark is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /2015-16/projekty/extrapark2 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Slavnostní otevření Extraparku

Čtvrtek 23. 6. byl pro nás velmi významným dnem, protože proběhlo slavnostní otevření našeho Extraparku.

Přišli lidé z Březové a okolí, pan starosta a žáci s učiteli. Nejprve jsme všechny přivítali, poté předali slovo panu starostovi a panu řediteli. Následovalo slavnostní přestřižení pásky, kterým byl Extrapark oficiálně otevřen. Ujali se jej náš pan ředitel, pan starosta a paní Hověžáková, která zastupovala Eduin.

Připravili jsme si několik venkovních her pro mladší děti. Před hrami však dostalo přednost skvělé občerstvení, které pro návštěvníky bylo nachystáno. Téměř všichni se shodli, že nejkrásnější na našem parčíku je houpačka umístěna ve vrbové stavbě, kterou ráno vynesli do parku naši hodní a silní spolužáci. Všem se otevření moc líbilo a všichni jsme za to hrozně rádi. I když jsme byli na začátku docela nervózní, jestli všechno klapne tak, jak má, odcházeli jsme spokojení a šťastní.

Foto Jiří Miškar:

{gallery}/2015-16/projekty/extrapark{/gallery}

Foto Danka Michalcová:

{gallery}/2015-16/projekty/extrapark2{/gallery}