G Galerie

Život ve městě budoucnosti - VERNISÁŽ

V pátek 18. 11. 2016 proběhla v naší školní Galerii Na schodech další vernisáž. Výstava s názvem Život ve městě budoucnosti vznikla z výběru prací žáků druhého stupně. S tématem budoucnosti již nějaký čas pracujeme. Objeví se např. i v nadcházejícím dvojčísle školního časopisu Papjérky. Níže si můžete přečíst text Elišky Ševčíkové, jenž k výstavě napsala.

"Výstava výtvorů našich „druhostupňáků“ na téma Život ve městě budoucnosti. S těmito výtvory jsme se zúčastnili stejnojmenné soutěže, kterou vyhlásila Akademie věd ČR. V galerii se můžete podívat, jak si naši žáci představují představují budoucnost. Autoři těchto děl pojali projekt různorodě: někdo maloval, někdo pracoval na počítači, jiní stavěli prostorový model. Zkrátka jsou tu různé zajímavé nápady, které by vás mohly zaujmout.

Doufáme, že si výstavu užijete."