Z Základní škola

II. ročník Březovského běhu (+VIDEO)

V pondělí 18. 6. se okolí Škol Březová změnilo v atletické sportoviště, konal se zde 2. ročník Březovského běhu. Závodilo se celkem v sedmi kategoriích, od těch nejmenších ve školičce až po žáky 9. ročníku. Trasy běhů byly různé a vedly v nejbližším okolí školy. Děti závodily s opravdu velkým nasazením. Všichni žáci povzbuzovali a fandili svým mladším i starším spolužákům. A tak to má být. Cílem této akce je zábava a radost. A vítězství je jen třešničkou na dortu. Až na jedno malé zranění, všichni doběhli (někteří došli, ale i to se počítá) v pořádku do cíle.

Odměnou bylo pro každého krásné bílé tričko s logem sovičky. A pro 1. – 3. místo diplom a sladkost.

Děkujeme obci Březová v čele s panem starostou za sponzorský dar na realizaci triček. Běh byl i s mezinárodní účastí žáků ze Slovenska, Španělska a Ameriky.