Z Základní škola

Halová olympiáda

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Po víkendovém halovém mistrovství světa v atletice vyrazila i naše škola bojovat na halovou olympiádu do Uherského Hradiště. Celkem se zúčastnilo 16. škol z Uherskohradišťska a naši žáci se mezi velkou konkurencí neztratili.

Ve skoku dalekém vybojoval náš žák Samuel Ondruch krásné 3. místo. Moc bych chtěla pochválit naše prvňáčky, kteří jeli na své první závody, a i když byli z celého startovního pole nejmladší, tak někteří velmi mile překvapili a předběhli i zkušenější závodníky starších ročníků.

Celkově se žákům dařilo ve svých disciplínách a jsem moc ráda, že se mohli zúčastnit a posbírat tak cenné zkušenosti do dalších závodů.