Z Základní škola

Čeps Cup

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

V úterý a ve středu se konal v Uherském Brodě turnaj ve florbale pro žáky prvního stupně. V úterý si svůj první premiérový turnaj vyzkoušela většina holek z našeho týmu. Holky odehrály celkem tři zápasy. V prvním zápase se děvčata spíš seznamovala s hrou, ale na to, že to byl úplně první zápas, tak se jim vedlo celkem slušně. Výhra proti Kunovicím jim unikla jen o jeden gól. V druhém zápase dostaly silného soupeře, holky z Brodu a prohrály na plné čáře. Ve svém posledním zápase si holky zvedly náladu a díky přesným střelám Nicol Janků vyhrály nad Hradčovicemi 6:1.

O středě by se dalo říct, že byla jako přes kopírák. Kluci v prvním zápase proti Strání prohráli o jeden gól. Svůj druhý zápas začali celkem dobře. Ale štěstěna byla na straně Bánova a vyhrál zaslouženě 5:1. Proti Záhorovicím nastoupili kluci s tím, že už nemají co ztratit. Zápas si užili, nastříleli soupeři osm gólů a zaslouženě vyhráli.

Dobrá nálada je však neopustila. Při zpáteční cestě domů „políbila“ kluky múza a vznikaly velmi zajímavé rýmy, u kterých jsme se hodně nasmáli.