Z Základní škola

Turnaj ve florbale – krajské kolo

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Dnes jsme se s holkami vydali do Uherského Brodu na turnaj ve florbale, který byl pro většinu holek premiérovým zápasem. Holky odehrály celkem 4 zápasy. Do prvního zápasu nastupovaly proti týmu Komety a na mnohých byla znát velká nervozita, která ovšem opadla hned s prvním gólem, který dala Nicola Janků soupeřkám. Holky zjistily, že to není až tak složité a nakonec si vystřílely z prvního zápasu krásnou výhru 7:1. Druhý zápas si zahrály z Hradčovicemi, který skončil remízou 2:2. Ve třetím zápase to byly opravdu nervy, holky se trošku zalekly soupeřek, které byly o hlavu větší a opravdu nešetřily naší skvělou gólmanku Vendulku, která jim nakonec pustila 3 góly, a zápas skončil 3:2 pro soupeřky. Na konec celého turnaje dostaly holky nejobávanější soupeřky z Uherského Brodu, kterým podlehly pouze 2:0. Byl to vlastně jediný zápas, ve kterém se našim holkám nepodařil dát gól. Celý turnaj byl úžasný a moc děkuju holkám za jejich snahu a odhodlanost dát ze sebe to nejlepší. Každá z holek dala minimálně jeden gól a to se moc nestává, aby v jednou týmu dala každá hráčka gól. Odměnou jim byl diplom a krásný pohár.

Sestava: Vendula Vaculová, Nicol Janků, Kristýna Vaculová, Michaela Moravčíková, Klára Vaculíková, Kristýna Křeháčková.

Zápis do 1. ročníku

Zápis dětí do 1. ročníku pro školní rok 2017/2018 se uskuteční 6. dubna 2017 v době od 8,00 hod. do 14, 00 hod. v ředitelně školy.

Při zápisu na naši školu se věnujeme každému zákonnému zástupci dítěte individuálně.

K zápisu se dostaví zákonný zástupce (může i s dítětem), který požádá o zápis k plnění povinné školní docházky.

Formulář k formální části žádosti o zápis k plnění povinné školní docházky je k dispozici v mateřské škole k předvyplnění; bude také k dispozici přímo v den zápisu u ředitele školy (zájemcům o individuální vzdělávání na vyžádání pošleme mailem). Zákonný zástupce dítěte k zápisu přinese rodný list dítěte a svůj občanský průkaz.

Rozhodnutí o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání bude vydáno při zápisu.


Pro zájemce o individuální vzdělávání

K zápisu se dostaví zákonný zástupce (může i poslat žádost), který podal (poslal) písemně žádost o přijetí k základnímu vzdělávání. Zákonný zástupce dítěte k zápisu přinese (pošle zájemce o individuální vzdělávání) sken rodného listu dítěte a svůj občanský průkaz (pošle sken občanského průkazu). Zákonný zástupce dítěte k zápisu přinese rodný list dítěte a svůj občanský průkaz. Rozhodnutí o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání bude vydáno při zápisu.

PaedDr. L. Zimčík,  ředitel školy


Nejčtenější články

baner zdrava kuchyne

papjerky baner

logo beznapisu skoly

Školy Březová – střední odborná škola, základní škola a mateřská škola, Březová
Březová 102, 687 67 Březová

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

   +420 571 896 533 (kancelář)
       +420 777 893 942 (ředitel)
       +420 571 896 553 (ZŠ - II.stupeň)
       +420 572 695 753 (ŠJ)
       +420 571 896 534 (MŠ)

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit