G Galerie

Život ve městě budoucnosti - VERNISÁŽ

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

V pátek 18. 11. 2016 proběhla v naší školní Galerii Na schodech další vernisáž. Výstava s názvem Život ve městě budoucnosti vznikla z výběru prací žáků druhého stupně. S tématem budoucnosti již nějaký čas pracujeme. Objeví se např. i v nadcházejícím dvojčísle školního časopisu Papjérky. Níže si můžete přečíst text Elišky Ševčíkové, jenž k výstavě napsala.

"Výstava výtvorů našich „druhostupňáků“ na téma Život ve městě budoucnosti. S těmito výtvory jsme se zúčastnili stejnojmenné soutěže, kterou vyhlásila Akademie věd ČR. V galerii se můžete podívat, jak si naši žáci představují představují budoucnost. Autoři těchto děl pojali projekt různorodě: někdo maloval, někdo pracoval na počítači, jiní stavěli prostorový model. Zkrátka jsou tu různé zajímavé nápady, které by vás mohly zaujmout.

Doufáme, že si výstavu užijete."

 

  dřívější aktivity školy naleznete v archivu na:  http://old.zsbrezova.eu

 

 

logo beznapisu skoly

Školy Březová – střední odborná škola, základní škola a mateřská škola, Březová
Březová 102, 687 67 Březová

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

   +420 571 896 533 (kancelář)
       +420 777 893 942 (ředitel školy)
       +420 572 695 753 (ŠJ)
       +420 571 896 534 (MŠ)